Nos, a legújabb kedvencem a L'oreal, Skin Perfection termék család lett. Idáig a nappali arckrémet, illetve az arcápoló szérumot használtam, de nagyon szeretném a szemkörnyék ápolót is kipróbálni. Nekem bevált. Persze ezek csak az én, egyéni tapasztalataim.
Maguk a termékek, ugye a bőr minőségén hivatottak javítani. Ezért fejlesztették ki a 18-35 korosztály számára, hiszen a bőr ebben a korban eléggé tökéletlen. (Nem is tudom mi lenne rá a jó szó. :D) Nagyjából 3 hete használom reggel és este egymás után őket. Egy barátnőm akarta kipróbálni a termékeket és mikor megláttam a szép rózsaszín csomagolásukat nem tudtam ellenállni nekik. Az én bőröm sokkal puhább lett tőlük és szebb is, bár 1-2 pattanás még mindig előfordul. Kissé mégis tartottam tőlük az elején, mert sok rossz véleményt is hallottam. De összességében nagyon meg vagyok elégedve velük. A felvitel után viszonylag gyorsan beszívódnak, bár egy kis idő kell nekik és egy pár percig nagyon finom (számomra legalábbis finom :D) parfümös illatuk van, de ez gyorsan elillan.

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése