2014. december 31., szerda
2014. december 30., kedd
Nutellás tölött szívek :)
A barátom anyukájától kaptam karácsonyra egy ravioli készítő formát, de nem csak olasz tészta csodák, hanem töltött apró sütemények elkészítésére is remekül használható.
Én gyors fagyasztott leveles tésztát használtam, de a boltokban lehet kapni olyat is ami nincs fagyasztva, csak fel van tekerve (kinyújtva) sütőpapírra.
Nos, a tésztát (miután kiolvadt) kinyújtottam és ráraktam a szíves formára. Kicsit a széleinél megnyomkodtam. Megtöltöttem őket, majd a másik tészta lapot is ráraktam a töltelék tetejére. Sodrófával átmentem rajtuk majd a másik oldalon kinyomta a szíveket. Tojással megkentem őket és 230 fokon 10 perc alatt aranybarnára sültek.
A végeredményt itt láthatjátok:
2014. december 26., péntek
Körömlakk teszt
Moyra - Sugar Send
A Moyra Sugar Sand névre hallgató kollekciójának, Angel Dust árnyalatú körömlakkját választottam karácsonyi lakknak. Nem csalódtam. Két rétegben használtam, így ugyan nem fed teljesen, de nekem így is nagyon tetszik. Gyönyörű a színe és plusz pozitívuma, hogy nagyon gyorsan szárad és iszonyúan tartós.
Update: nagyon szép, nagyon jó, csak nehezen akar lejönni de ettől függetlenül, imádom. :)
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)









