2015. január 7., szerda

L'oreal skin perfection

Nos, a legújabb kedvencem a L'oreal, Skin  Perfection termék család lett. Idáig a nappali arckrémet, illetve az arcápoló szérumot használtam, de nagyon szeretném a szemkörnyék ápolót is kipróbálni. Nekem bevált. Persze ezek csak az én, egyéni tapasztalataim. 


Maguk a termékek, ugye a bőr minőségén hivatottak javítani. Ezért fejlesztették ki a 18-35 korosztály számára, hiszen a bőr ebben a korban eléggé tökéletlen. (Nem is tudom mi lenne rá a jó szó. :D) Nagyjából 3 hete használom reggel és este egymás után őket. Egy barátnőm akarta kipróbálni a termékeket és mikor megláttam a szép rózsaszín csomagolásukat nem tudtam ellenállni nekik. Az én bőröm sokkal puhább lett tőlük és szebb is, bár 1-2 pattanás még mindig előfordul. Kissé mégis tartottam tőlük az elején, mert sok rossz véleményt is hallottam. De összességében nagyon meg vagyok elégedve velük. A felvitel után viszonylag gyorsan beszívódnak, bár egy kis idő kell nekik és egy pár percig nagyon finom (számomra legalábbis finom :D) parfümös illatuk van, de ez gyorsan elillan.



2015. január 5., hétfő

2014. december 31., szerda

2014. december 30., kedd

Nutellás tölött szívek :)

A barátom anyukájától kaptam karácsonyra egy ravioli készítő formát, de nem csak olasz tészta csodák, hanem töltött apró sütemények elkészítésére is remekül használható.

Én gyors fagyasztott leveles tésztát használtam, de a boltokban lehet kapni olyat is ami nincs fagyasztva, csak fel van tekerve (kinyújtva) sütőpapírra. 
Nos, a tésztát (miután kiolvadt) kinyújtottam és ráraktam a szíves formára. Kicsit a széleinél megnyomkodtam. Megtöltöttem őket, majd a másik tészta lapot is ráraktam a töltelék tetejére. Sodrófával átmentem rajtuk majd a másik oldalon kinyomta a szíveket. Tojással megkentem őket és 230 fokon 10 perc alatt aranybarnára sültek.
A végeredményt itt láthatjátok:











2014. december 26., péntek

Körömlakk teszt

Moyra - Sugar Send

A Moyra Sugar Sand névre hallgató kollekciójának, Angel Dust árnyalatú körömlakkját választottam karácsonyi lakknak. Nem csalódtam. Két rétegben használtam, így ugyan nem fed teljesen, de nekem így is nagyon tetszik. Gyönyörű a színe és plusz pozitívuma, hogy nagyon gyorsan szárad és iszonyúan tartós.




Update: nagyon szép, nagyon jó, csak nehezen akar lejönni de ettől függetlenül, imádom. :)