2014. december 26., péntek

Körömlakk teszt

Moyra - Sugar Send

A Moyra Sugar Sand névre hallgató kollekciójának, Angel Dust árnyalatú körömlakkját választottam karácsonyi lakknak. Nem csalódtam. Két rétegben használtam, így ugyan nem fed teljesen, de nekem így is nagyon tetszik. Gyönyörű a színe és plusz pozitívuma, hogy nagyon gyorsan szárad és iszonyúan tartós.




Update: nagyon szép, nagyon jó, csak nehezen akar lejönni de ettől függetlenül, imádom. :)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése